Kompleksowość usług w jednym miejscu

Nie trzeba szukać

Beey Logo
Beey.io - Automatyczna transkrypcja i napisy szybko i dokładnie.

Beey to rewolucyjny program służący do transkrypcji plików audio i wideo na tekst. Szybko i w pełni automatycznie dokona transkrypcji Państwa plików wideo, nagrań z obrad rad miasta, gminy, powiatu, sejmiku, spotkań online, wywiadów lub plików z internetu.  Pozwala on na łatwe tworzenie protokołów i napisów ze spotkań, posiedzeń czy konferencji – można je eksportować wraz ze znacznikami czasowymi w formatach SRT, VTT czy STL. Więcej tutaj: https://infin.com.pl/blog/beey-io-automatyczna-transkrypcja-i-napisy-szybko-i-dokladnie/

www.beey.io/pl/

Ntech Logo
NEWTON Technologies – Speech to text solutions

Jesteśmy w stanie transkrybować mówiony tekst z wysoką precyzyjnością. Specjalizujemy się w szczególności w słowiańskich językach, ale nasze portfolio zawiera również szeroki wybór innych języków. Zapewniamy rozwiązania dla dyktowanego tekstu, dla automatycznej konwersji nagrań audio do formatów tekstowych.

www.newtontech.net/pl/

Autoryzowany Partner Enova365
SDM - autoryzowany partner enova365

System enova365 to program do zarządzania firmą dostosowujący się do biznesu każdego klienta. Wybór funkcjonalności pozwala na współpracę i wsparcie każdego obszaru Twojej działalności! Systemy zarządzania firmą dopasują się do jej struktury organizacyjnej i będą rozwijać wraz z nią. Wybierz system zarządzania, który idealnie dostosowuje się do Ciebie!

www.erp.uslugiinformatyczne.net.pl

ToatlVNC
TotalVNC - bezpieczne i transparentne rozwiązanie świadczenia zdalnej pomocy.

TotalVNC to bezpieczeństwo i przejrzystość działania. Działanie programu opiera się na silniku VNC uruchomionym na docelowym komputerze, tunelu zestawianym z serwerem pośredniczącym i klientem nawiązującym połączenie do tak ustanowionej sesji. Wszystkie połączenia są szyfrowane i przyjazne dla mechanizmu NAT.

www.totalvnc.com

Comarch Partner Logo Rgb Comarch Partner Logo Color
SDM - autoryzowany partner Comarch

Comarch ERP Optima – oprogramowanie ERP firmy Comarch obecny na polskim rynku od 1998 roku. Działa pod systemem operacyjnym Windows i służy do pomocy w zarządzaniu i prowadzeniu księgowości dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw.

www.uslugiinformatyczne.net.pl

Thumbnail Image004
MicroCreative - rozwiązania szyte na miarę

Cechą wspólną wszystkich naszych projektów są ludzie, nasz zespół to prawdziwi entuzjaści nowych technologii. To dzięki temu, możemy zaproponować Twojemu biznesowi rozwiązania do tej pory dostępne tylko dla nielicznych.

www.microcreative.pl

Pi Logo
Perfect Ideas - partner zapewniający doradztwo w obszarach: sprzedaż, marketing, zarządzanie, HR

Celem jest wspieranie i optymalizacja firm poprzez eksperckie doradztwo, w kluczowych dla organizacji obszarach: zarządzania, sprzedaży, marketingu oraz HR, co w efekcie wpływa na podniesienie efektywności, konkurencyjność i stały rozwój tych przedsiębiorstw.

www.perfectideas.pl

Tgdoradztwo
TG Doradztwo - partner zapewniający doradztwo i pomoc we wdrożeniu wytycznych RODO

Wdrażanie nowych przepisów z zakresu ochrony danych osobowych ( RODO + krajowe ustawy). Audyt powdrożeniowy – stosowny raport oraz uzupełnienie braków. Działania dodatkowe: KODO, IOD. Szkolenia, konferencja, warsztaty.

inFin Sp. z o.o. w Oferteo.pl
inFin Sp. z o.o.
© inFin sp. z o.o. | 2024