Kompleksowość usług w jednym miejscu

Nie trzeba szukać

SDM - autoryzowany partner enova365

System enova365 to program do zarządzania firmą dostosowujący się do biznesu każdego klienta. Wybór funkcjonalności pozwala na współpracę i wsparcie każdego obszaru Twojej działalności! Systemy zarządzania firmą dopasują się do jej struktury organizacyjnej i będą rozwijać wraz z nią. Wybierz system zarządzania, który idealnie dostosowuje się do Ciebie!

www.erp.uslugiinformatyczne.net.pl

TotalVNC - bezpieczne i transparentne rozwiązanie świadczenia zdalnej pomocy.

TotalVNC to bezpieczeństwo i przejrzystość działania. Działanie programu opiera się na silniku VNC uruchomionym na docelowym komputerze, tunelu zestawianym z serwerem pośredniczącym i klientem nawiązującym połączenie do tak ustanowionej sesji. Wszystkie połączenia są szyfrowane i przyjazne dla mechanizmu NAT.

www.totalvnc.com

SDM - autoryzowany partner Comarch

Comarch ERP Optima – oprogramowanie ERP firmy Comarch obecny na polskim rynku od 1998 roku. Działa pod systemem operacyjnym Windows i służy do pomocy w zarządzaniu i prowadzeniu księgowości dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw.

www.uslugiinformatyczne.net.pl

MicroCreative - rozwiązania szyte na miarę

Cechą wspólną wszystkich naszych projektów są ludzie, nasz zespół to prawdziwi entuzjaści nowych technologii. To dzięki temu, możemy zaproponować Twojemu biznesowi rozwiązania do tej pory dostępne tylko dla nielicznych.

www.microcreative.pl

Perfect Ideas - partner zapewniający doradztwo w obszarach: sprzedaż, marketing, zarządzanie, HR

Celem jest wspieranie i optymalizacja firm poprzez eksperckie doradztwo, w kluczowych dla organizacji obszarach: zarządzania, sprzedaży, marketingu oraz HR, co w efekcie wpływa na podniesienie efektywności, konkurencyjność i stały rozwój tych przedsiębiorstw.

www.perfectideas.pl

TG Doradztwo - partner zapewniający doradztwo i pomoc we wdrożeniu wytycznych RODO

Wdrażanie nowych przepisów z zakresu ochrony danych osobowych ( RODO + krajowe ustawy). Audyt powdrożeniowy – stosowny raport oraz uzupełnienie braków. Działania dodatkowe: KODO, IOD. Szkolenia, konferencja, warsztaty.

inFin Sp. z o.o. w Oferteo.pl
inFin Sp. z o.o.
© inFin sp. z o.o. | 2020