29 marca 2023 | Blog

Beey.io – Automatyczna transkrypcja i napisy szybko i dokładnie

Beey.io - Automatyczna transkrypcja i napisy szybko i dokładnie

Rozpoczęliśmy współpracę z Beey.

Beey to rewolucyjny program służący do transkrypcji plików audio i wideo na tekst. Szybko i w pełni automatycznie dokona transkrypcji Państwa plików wideo, nagrań z obrad rad miasta, gminy, powiatu, sejmiku, spotkań online, wywiadów lub plików z internetu.  Pozwala on na łatwe tworzenie protokołów i napisów ze spotkań, posiedzeń czy konferencji – można je eksportować wraz ze znacznikami czasowymi w formatach SRT, VTT czy STL.

Oferujemy kompleksową usługę, której częścią jest również poprawa oraz przygotowanie napisów do nagrań.

W przypadku długich plików będą Państwo w stanie samodzielnie w aplikacji dokonać podziału plików audio i wideo używając aplikacji Splitter, co usprawnia i skraca proces rozpoznawania mowy.

W aplikacji Beey można udostępniać transkrypcje, sortować je, dodawać do nich notatki, wyszukiwać potrzebne frazy, wyrazy, terminy.

W podstawowym modelu cenowym Beey Standard do końca listopada kosztuje jedynie 35 PLN + VAT za godzinę nagrania. Nasi stali Klienci mogą liczyć na bardzo atrakcyjne rabaty lojalnościowe. Podpisujemy umowy powierzenia oraz o współpracy wraz z pakietem godzin do wykorzystania. Pakiety dzielimy według Państwa potrzeb, który otrzymuje własne konta, na których może pracować z projektami.

Na każdym etapie współpracy zapewniamy wsparcie i sprawny kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta E: bok@newtontech.pl M: (+48) 662 545 530

Pełne bezpieczeństwo wszelkich informacji przetwarzanych za pomocą Beey gwarantują umowy powierzenia danych.

W aplikacji Beey korzystają już samorządy, jednostki administracji państwowej, badacze, szkoły, studenci, dziennikarze, twórcy podcastów i producenci filmów wideo z całej Polski.

Co nowego w Beey?

Tego lata nasz zespół deweloperów skupił się na nowym narzędziu – Beey Translate, które pozwala na łatwe tłumaczenie projektów na aż 21 języków. Dodaliśmy również zaawansowany TRYB NAPISÓW.

W grudniu wprowadziliśmy nowy model językowy, który w przypadku słabego dźwięku zwiększy jakość transkrypcji do 35 % w porównaniu do starego systemu.

Openlex – czyli nowy model językowy, osiągnął świetnie wyniki w porównaniu z konkurencją. Zachęcam do sprawdzenia.

Konto Beey Enterprise zawiera:

  • możliwość dyktowania – aplikacja BEEY Voice
  • automatycznego tłumacza – BEEY Translate
  • Stream – transkrypcja streamów z internetu
  • możliwość dzielenia bardzo długich plików – aplikacja Splitter
  • Channel Merger – możliwość przetwarzania nagrań wielokanałowych
  • transkrypcja plików z YT – aplikacja Link
  • TRYB NAPISÓW – widok napisów, wizualizację sygnału dźwiękowego oraz możliwości zmiany prędkości, liczby znaków w wierszach
© inFin sp. z o.o. | 2024